O našej Čajovni

Priatelia milí čajoví, čajovničku hodláme otvoriť 15.septembra 2018…tešíme sa na Vás  !!!

Čajovnička je momentalne dočastne ZAVRETÁ , potrebujeme dovybavovat nejaké vecičky na živnostenský úrad a hygienu, prerobiť kuchyňu…držte palce 🙂

Predpokladaný čas otvorenia je od septembra 2018. Ďakujeme za pochopenie.

Naša Čajovňa Dobromila vznikla v roku 2008 v Piesťanoch. V roku 2012 sa presťahovala do troška menšieho priestoru na Myjavu.

 

Sídlime v priestoroch Centra voľného času Oskara Nenudu v Dolnej štvrti. Našu existenciu podporuje mesto Myjava, za čo sme neskutočne vďačný. Čajovnička je útulným miestom, kde podávame asi 100 druhov čajíku a nápojov. Vedieme aj vegetarianske dobrotky formou rýchloobslužného predaja. Predaj tvoria v malom aj nejaké darčekové prednmety a niektoré druhy čaju.

V čajovničke sa dá posedieť v príjemnom nefajčiarskom prostredí, podávame výlučne vegetariánske jedlá. Je možné si zapožičať dobrú knihu, alebo spoločenské hry.

Organizujeme i rozne podujatia, ako koncerty, prednášky a workšopy. V priestoroch  CVČ centra sa cvičí joga, tak isto sa dá za dohodnutých podmienok požičiavať spoločenská miestnosť centra na užitočné podujatia.

Kapacita čajovne je max 25-30 osob.

Sídlime na Myjave:

Dolná štvrť 23, na sídlisko pod nákupným cebtrom LÍDL.

Na Vašu návštevu sa teší Dobromila

 

 

najdete nás aj na FB